Colegiul Economic Arad
Colegiul Economic „Ion
Ghica” Bacau

Colegiul Economic “Ion Ghica”
Targoviste

Colegiul Economic „Nicolae
Titulescu” Baia Mare

Colegiul Economic Transilvania Targu
Mures

Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Bucuresti
Colegiul National Agricol “Carol”
Slatina

Colegiul National „Aurel
Vlaicu” Orastie

Colegiul National “A.T. Laurian” Botosani
Colegiul National “Barbu Stirbei” Calarasi
Colegiul National Banatean Timisoara
Colegiul National „B.P. Hasdeu” Buzau
Colegiul National “Costache Negruzzi”
Iasi

Colegiul National “Coriolan Brediceanu” Lugoj
Colegiul National „Decebal” Deva
Colegiul National „Dr. Ioan Mesota” Brasov
Colegiul National de Informatica Piatra Neamt
Colegiul National de Informatica „Traian
Lalescu” Hunedoara

Colegiul National „Ecaterina Teodoroiu”
Targu Jiu

Colegiul National Economic
„Theodor Costescu” Drobeta Turnu Severin

Colegiul National „Elena Cuza”
Craiova

Colegiul National „Elena Ghiba
Birta”Arad

Colegiul National „Emil
Racovita” Iasi

Colegiul National „Fratii Buzesti” Craiova
Colegiul National “Gheorghe Lazar” Bucuresti
Colegiul National „Gheorghe
Sincai” Baia-Mare

Colegiul National „Horea, Closca si Crisan”
Alba Iulia

Colegiul National Iasi
Colegiul National „Ienachita
Vacarescu” Targoviste

Colegiul National de Informatica „Grigore
Moisil” Brasov

Colegiul National de Informatica „Tudor
Vianu” Bucuresti

Colegiul National „Liviu Rebreanu”
Bistrita

Colegiul National „Matei Basarab”
Bucuresti

Colegiul National “Mihai Eminescu” Botosani
Colegiul National „Mihai Eminescu”
Bucuresti

Colegiul National „Mihai Eminescu”
Oradea

Colegiul National „Mihai Eminescu”
Satu Mare

Colegiul National „Mihai Viteazul”
Bucuresti

Colegiul National „Mihai Viteazul”
Ploiesti

Colegiul National „Mihail Sadoveanu” Pascani
Colegiul National „Mircea cel Batran” Ramnicu
Valcea

Colegiul National Pedagogic Constanta
Colegiul National “Petru Rares” Piatra-Neamt
Colegiul National „Petru Rares”
Suceava

Colegiul National „Radu Negru”
Fagaras

Colegiul National „Samuel von
Brukenthal” Sibiu

Colegiul National „Traian” Drobeta Turnu
Severin

Colegiul National „Tudor Vladimirescu” Tg.
Jiu

Colegiul National „Vasile
Alecsandri” Bacau

Colegiul National „Vasile
Alecsandri” Galati

Colegiul „Richard
Wurmbrand” Iasi

Colegiul Tehnic de Arte si Meserii
„Constantin Brancusi” Craiova

Colegiul Tehnic Campulung

Colegiul Tehnic de Comunicatii Nicolae Vasilescu-Karpen Bacau

Colegiul Tehnic “Dimitrie Leonida” din
Bucuresti

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”
Oradea

Colegiul Tehnic de Electronica si Telecomunicatii
Iasi

Colegiul Tehnic Energetic Cluj-Napoca

Colegiul Tehnic „Henri Coanda”
Timisoara

Colegiul Tehnic „Ioan C. Stefanescu” Iasi

Colegiul Tehnic „Ion Mincu” Craiova

Colegiul Tehnic „Mihai Viteazul”
Oradea

Colegiul Tehnic Turda